Bondex Sünger - Ses Yalıtımı

Bondex ses yalıtım süngeri

Bondex Sünger ( Bondex ses yalıtım süngeri ) Bondex sünger fiyatları - Bondex ses yaltıım süngeri - Bondex kırpık sünger - Bariyerli Bondex En iyi ses yalıtım malzemesi %80 Ses Yalıtımı (Yüksek ve Alçak Frekanslı Seslerde ) Süngerpan Echobone (Bondex) rebonded firex ses kesici yalıtım süngeri - Bondex sünger Ankara depomuz açıldı. Ankara ses yalıtım malzemeleri üretim fabrikamız ile ankara ve komşu illere gönderim yapmaktayız.

Bondex sünger

2018 Güncel Bondex SüngerPan Rebounded Fiyat Listesi ; BÜYÜK İNDİRİM / 
100 m2 VE ÜZERİ ALIMLARDA İSKONTOLU FİYATLAR

120 DNS FİYAT BİLGİSİ 150 DNS FİYAT BİLGİSİ 100 DNS FİYAT BİLGİSİ
10 MM –   9,00 TL 10 MM – 11,00 TL 50 MM : 24,00 TL 
20 MM  – 14,00 TL 20 MM – 16,50 TL 30 MM : 14,50 TL 
30 MM – 17,00 TL 50 MM – 34,00 TL 20 MM : 12,00 TL
50 MM – 27,00 TL 180 DNS FİYAT BİLGİSİ 10 MM :   7,00 TL 
  10 MM – 12,50 TL  

FİYATLARIMIZ PARAKENDE M2 FİYATLARIDIR. METRAJLI ALIMLARDA İNDİRİMLİ FİYAT İÇİN LÜTFEN SATIŞ TEMSİLCİMİZLE GÖRÜŞÜN

80 - 100 - 110 - 180 - 200 DNS Yoğunlukta Bondex İhtiyaçlarınız için lütfen İletişim kurunuz.

ANKARA İSTANBUL BONDEX SÜNGER FABRİKASI
İMALATTAN TOPTAN VE PARAKENDE SATIŞ
Malzeme Satış Ve Uygulama Birimi:
GSM: 0532 762 36 08  Aydın TAŞ

 

 bondex sungerpanduvar ses yalitimi2

Bondex sünger fiyatları - Bondex ses yalıtım süngeri - Bondex Fiyat Bilgisi - Uygulama Görselleri

Bondex Sünger

GÖKÇE AKUSTİK Farkıyla....;
110 ile 180 Dansite (yoğunluk- kg/m3) arasında üretilebilen bu süngerler, süngerlerin yeniden işlenmesiyle üretilir. Çevreye gösterdiğimiz duyarlılık ve önem açısından kesimlerimizden çıkan parça süngerler özel bir prosesten geçirilerek blok sünger veya küçük granür parçaları olarak tekrar üretime kazandırılır.

Echobone Bondex , Sünger malzemelerinin küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi ile üretilen bu malzeme ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılmaktadırlar. Kapalı gözenekleri sayesinde ısı iletkin katsayıları oldukça düşüktürler. 110 - 250 dns ( yoğunluk ) arasında üretilebilen malzeme inşaat, stüdyo, makine dairesi, tekne ve yat gurubu, otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor malzemeleri sektöründe güreş minderi olarak da kullanılmaktadırlar. Kısacası sesin sorun haline geldiği bir çok noktada sesi minumuma indirebilirisiniz. 

BONDEX SÜNGER SPOR MALZEMELERİ KULLANIM ALANLARI
Spor Minderleri - Güreş Minderi - Jimnastik Minderi - Atlama Minderi - Puf Minderi
Üçgen Minderi - Vibrasyon - Koruma Amaçlı - Salon Zeminleri - Duvar Döşemeleri

Echobone Bondex Ses yalıtım malzemesi doğru ürünlerle birlikte kullanıldığında %60-70 Ses Yalıtımı Sağlar. Echobone Bondex Ses Yalıtımı Malzemesi fiyatları ise M2 Olarak Hesaplanır. 

Bondex ses kesici süngerler Rebonded ve Echobone olarakta bilinirler. Yüksek yoğunlukta olmaları üstün ses yalıtım performansı sağlamaktadır. Bir çok ses yalıtımı uygulamasındada kullanığımız asıl malzemelerden birisidir.

Evlerde, iş yerlerinde, ofis, toplantı odaları, jeneratör ve makine dairelerinde istenmeyen sesleri izole etmek adına sıklıkla kullanılır.

BARİYERLİ BONDEX 
Bondex Sünger uygulanırken arasına kullanılan pvc kurşun bariyer kauçuk epdm bariyerdir. Yüksek ses izolasyon performansı sağlar. Sadece bondeks sünger uygulamakda mutlaka ses yalıtımı sağlayacaktır ancak titreşimli ve darbe ile gelen sesler özellikle epdm bariyer üstün ses yalıtımı sağlar. Ayrıca daha yüksek seviyeli sesler için bariyerli bondeks sügerpan kullanılmaktadır.Ses Yalıtım - Ses izolasyon Ürünleri Kullanım Alanları Ve Özellikleri 

Akustik Düzenleme ve Titreşim Vibrasyon Önleyici Süngerler Genel Kullanım Yerleri - Müzik Odaları - Bateri Odaları - Studyo Odası - Reji Kayaıt dublaj - radio -Tv Kanalları - Makina odaları -jeneratör -odaları komrösör kabinleri - kazan dairesi -ortak duvar - bina ev izolasyonu - duvar ses yalıtımı - ve gürültü izolasyonlarında genel amaçla dahafazla kullanım saglar viyol firex süngerler Firex Süngerler Yanmaz Birinci Sınıf Sertifikalı Ürünler

 

BONDEKS SÜNGER İZOLASYON SÜNGERİ -  BONDEKS SES YALITIM SÜNGERİ -  BONDEKS AKUSTİK SÜNGER - BONDEKS DUVAR SES İZOLASYONU - BONDEKS SÜNGERPAN - BONDEKS - BONDEKS SÜNGER - BONDEX YALITIM SÜNGER İ -  BONDEX SES İZOLASYONU SÜNGERİ - BONDEX SES YALITIM ÜRÜNLERİ -  BARİYERLİ BONDEKS BARİYERLİ SÜNGER - BARİYERLİ BONDEKS SÜNGERLER - BARİYERLİ EPDM BONDEKS SÜNGER YALITIM MALZEMELERİ  -  BONDEKS SES KESİCİ SÜNGERLERİ

Gösterim: 23276

Labirent Sünger

Labirent Sünger

Kare Sünger

Vicoustic Kare Sünger

Bondex Sünger

Bondex Sünger

Yanmaz Sünger

yanmaz sünger

Bariyerli Sünger

Bariyerli Sünger

Yumurta Sünger

Yanmaz Yumurta Sünger

Bariyerli Bondex

Bariyerli bondex sünger

Basotect Sünger

Basotect Sünger