Labirent Sünger - Yanmaz

Labirent Sünger  ; 

Labirent Akustik süngerler ortam akustiğini, örnek verecek olursak bir ses kayıt odası düşünün normal akustik ses yalıtım süngeri olmayan bir odada yapacağınız kayıtlarda kaliteli bir ses kayıt yapamazsınız.Ortamda yankı ve eko engelleyecek bir akustik sünger gereklidir.Labirent süngerlerde akustik ses yalıtım süngerleri çeşitlerinden olup adından anlaşılacağı gibi labirent tipinde akustik süngerdir. Kullanacağınız yerlerde dekoratif bir görünüm sağlar. Ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlamaktadır. Labirent süngerler yanmaz süngerlerdir. Poliüretan malzeme ile üretilir. Labirent süngerler recfoam tarafından üretilen melamin esaslı, yüksek yanmazlık değeri olan ses yalıtım malzemesidir.
labirent sünger

 

Akustik Labirent Tipi Ses Yalıtım Süngeri

Adındanda anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik ses talıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir.

akustik labirent sunger kaplama

Labirent süngerler şekli itibariylede yüksek ses yutum kabiliyetine sahip ses yalıtım süngeridir. Ses Yalıtımı uygulamalarında sıklıkla kullanılan akustik sünger çeşitidir.

 BARİYERLİ LABİRENT SÜNGER / KURŞUN PVC BARİYERLİ SES YALITIM SÜNGERİ
bariyerli labirent sunger

(Yeni Ürün) Gökçe Akustik Farkıyla  Labirent Sünger / A Kalite ses akustiği şık tasarımı ile dikkat çekiyor.. yanmaz özelliği mevcut olup sertifikalı üründür. Akustik-ve-ses-duzenleyici-urunler-labirent-sunger bariyerli-akustik-sunger.

Stoklarımızda yeterli düzeyde akustik labirent sünger bulunmaktadır. Labirent sünger ses yalıtım süngeri kategorisi içindedir. Yanmaz sünger olarak da bilinir.

2017 Labirent Akustik Sünger Fiyatı 

60/70(Yoğunluk ) 30 MM (Kalınlık) [1m2]  17,00 TL + KDV
60/ 70(Yoğunluk ) 40 MM (Kalınlık) [1m2]     22,00 TL + KDV
60/ 70(Yoğunluk ) 50 MM (Kalınlık) [1m2]     26,00 TL + KDV

Akustik Sünger Uygulama:
akustik sunger yapistirma montaj
akustik sunger yapistirma montaj2

Firend ( Akustik Yanmaz Labirent Sünger ) :  Recticel & Recfoam uluslararası standartlara uygun ürettiği, yanmazlığın önemli olduğu alanlarda akustik çözüm sağlayan sünger ürünüdür. Firend; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir. Frekans değerlerine göre akustik test sonuçları için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Firend ( Labirent ) Yanmaz Akustik Sünger; havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada; disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gereken alanlarda; havaalanı, devlet binaları gibi kalabalık ortamlarda gürültü ve yankının kontrol altına alınması gereken durumlarda kullanılmaktadır.Yutum kabiliyetini arttırmak için yumurta, labirent, spesiyal vs. profillerde üretilebilen Firend; ses iletim kaybını (transmission loss) sağlamak amacıyla, ses iletimi engelleyici EPDM ağır bariyerler ile lamine edilebilmektedir.

Akustik Yanmaz Labirent Süngerlerin Kullanım Alanları : Ses Yalıtımı ve İzolasyonuna İhtiyaç Duyulan, Ofislerde piramit sünger, Restaurantlarda piramit sünger, Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, Discolarda piramit sünger, Atış poliganlarında piramit sünger, Tv stüdyolarında piramit sünger, Kontrol kulelerinde piramit sünger, Havaalanlarında ve bir çok mekanda ses yalıtımını ve akustiği düzenlemek için piramit sünger kullanılabilir.Özellikle iç mekanların akustik düzenlemeleri için kullanılır. Ses kayıt stüdyolarında piramit sünger, Açık plan ofislerde piramit sünger, Lokantalarda piramit sünger, Disko ve barlarda piramit sünger, Televizyon stüdyolarında piramit sünger.Piramid Sünger, Genel Bir Ses İzolasyon Ürünüdür.

 

YANMAZ SÜNGER - LABİRENT SÜNGER FİYATLARI - AKUSTİK LABİRENT SÜNGER - AKUSTİK YANMAZ SÜNGER - LABİRENT TİPİ SÜNGER - SES YALITIM SÜNGERİ - AKUSTİK İZOLASYON SÜNGERİ

Gösterim: 6327

Labirent Sünger

Labirent Sünger

Kare Sünger

Vicoustic Kare Sünger

Bondex Sünger

Bondex Sünger

Yanmaz Sünger

yanmaz sünger

Bariyerli Sünger

Bariyerli Sünger

Yumurta Sünger

Yanmaz Yumurta Sünger

Bariyerli Bondex

Bariyerli bondex sünger

Basotect Sünger

Basotect Sünger