• Hacim Akustiği Ürünleri ; Akustik Süngerler Ses Yalıtım Malzemeleri Yumurta Sünger Piramit Sünger Ses Yalıtım Bariyeri Bariyerli Bondex
  • Akustik Ürünler; Müzik Ve Kayıt Odaları Ses Yalıtımı Akustik İzolasyon Uygulamaları
  • Ses Yalıtımı Türkiye ; Sertifikalı Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngerleri
  • Türkiye İstanbul Ses Yalıtımı ; En İyi Ses Yalıtım Malzemesi
  • İstanbul Ses Yalıtımı; Teknotouch Renkli Sünger | Akustik süngerde istenilen renkte üretim
  • Akustik Malzemeler ; Akustik Piramit Sünger Akustik yumurta Sünger
  • Ses yalıtım süngerleri ve akustik sünger ürünleri

Ses yalıtımı ile yaşam standartlarınız daha iyi hale gelsin! Ses yalıtım malzemeleri
Stüdyo ses yalıtımı - müzik odası ses yalıtımı - spor salonları ses yalıtımı - chiller ses yalıtımı - ses ve gürültü yalıtımı - Evlerde ses yalıtımı - Ofislerde ses yalıtımı - Toplantı odaları ses ve akustik yalıtımı - fabrikalarda çevre sağlığı ses yalıtımı - konutlarda ses yalıtımı - komşu duvar ses yalıtımı - tavan ses yalıtımı -  fabrika içi sessiz oda - ses yalıtımlı kabin - akustik sessiz oda

Akustik  Şilte : Sound Barier Şap altı ve parke ve döşeme altı zemin ses izolasyonu darbe ve gürültü sesi yalıtımlarında kullanılan bu ürün son derece yüksek ses ve darbe titreşim sönümlemesinde ve gürültü kontrolünde etkilidir. GökçeAkustik şilteleri 2, mm , 3 mm 4 mm 5 mm ile 8 mm varan standart kalınlıklarda rulo ve levha olarak üretmekteyiz. Ayrıca sound bariyer yüzer döşeme ses yalıtım levhası ve politilen çapraz bağlı şilte olarakta bilinir.

Derbe ve Gürültü yalıtımında % 80 e varan ses izolasyonu &  22-28 db arası ses yalıtım özelliğime sahiptir.
Abbalaj Şekli : Rulo
Ambalaj Miktarı : 25 m²
B sınıfı yanmazlık 
Anti Bakteriyeldir

2018 GÜNCEL FİYAT TABLOSU - AKUSTİK ŞİLTE - MANTAR ŞİLTE - SBR KAUÇUK ŞİLTE 

AKUSTİK ŞİLTE FİYATLARI : MANTAR ŞİLTE FİYATLARI : SBR KAUÇUK ŞİLTE FİYATLARI :
2 MM    :6,00 TL 2 MM   : 9,50 TL 2 MM    : 12,50 TL
5 MM    :12,00 TL 5 MM   : 20,00 TL 5 MM    : 25,00 TL
10 MM  :19,00 TL   10 MM  : 55,00 TL

KATLAR ARASI SES YALITIMINDA DÜŞÜK MALİYETE DARBE VE GÜRÜLTÜ SESİNİ YALITIN. % 80 ÇÖZÜM 
kaucuk mantar silte zemin darbe ve ses yalitimi

Devamını oku: Akustik Şilte - Ses Yalıtım Levhası

techsound bariyer mebran02
Tecsound Türkiye Ses yalıtım bariyeri Tecsound 50 Pvc Bariyer Membran MS - bir (FT) veya iki (2 '), Ağır ses yalıtım bariyeri / yanmazlık özelliği ve ses yalıtım performansı ile başarı ödülü almıştır. akustik keçe katmanları ve viskoelastik tabaka membrandan oluşan profesyonel yönlü malzeme. 
FT Tecsound gürültü emici, ses yalıtım ve karmaşık titreşim sönümleyici tabaka profesyonel ses yalıtım sistemi olarak kullanılabilir. Beton bloklar, tuğlalar ve hafif köpük, iki cam tabakadan duvarların yapımında kullanılır. ses geçirmez yapılar, kaplama ve asma tavan yapımı, duvar ve zeminler üzerinde monte edilmiştir.  Duvar ses yalıtımı - Tavan ses yalıtımı - Zemin ses yalıtımı - Ortak komşu duvar ses yalıtımı - Zemin darbe ve gürültü yalıtımı  - tecsound SY 35 - Tecsound İsolation Membrane : Tecsound 2FT Strip soundproofing membrane providing excellent acoustic insulation in different construction elements Tecsound 50 Pvc Bariyer Membran MS – (FT) Tecsound Soundproofing Materials Tecsound 50 High, tecsound S50 Band 50 Soundproofing Tape,Tecsound SY100,High Performance Soundproofing Mat 1.2m x 4m Self Adhesive. Tecsound SY70 Half Rolls,Tecsound S50 ALU,Tecsound SY70, Tecsound T50 and T50S (SY50) Soundproofing Mats.

tecsound duvar ses yalitimi
tecsound ft 50TECSOUND 2FT 


TECSOUND 2FT ürünleri, iki kat keçe ya da elyaflı plaka arasına lamine edilmiş polimer esaslı yüksek yoğunluklu ses yalıtım bariyerlerdir. Tüm kâgir duvar (tuğla, gazbeton v.b.) yapı elemanları ile kullanılabilen, ihtiyaca göre farklı kalınlık ve ebatlarda üretilebilen ürünlerdir. TECSOUND 2FT ürünleri, kolay uygulanır, ekonomiktir. Ürünün bariyer bölümü aynı zamanda Euroclass B, s2, d0 (alev yürütmez, zehirli gaz ve duman çıkartmaz) yanmazlık sertifikasına sahiptir. Tüm hava şartlarında kullanılabilir. Detaylarda minimum yer kaybettirir.

 

 

tecsound bariyer yanmaz

TECSOUND BARİYER
TECSOUND 
ürünleri polimer esaslı yüksek yoğunluklu, ses yalıtım bariyerlerdir. Tüm yapı elemanları ile uyumlu, ihtiyaca göre farklı tip detaylarda kullanılabilirler.

Tek yüzü yapışkan bantlı olan ürün, aynı zamanda Euroclass B, s2, d0 (alev yürütmez, zehirli gaz ve duman çıkartmaz) yanmazlık sertifikasına sahiptir.

 

 

 

 

Devamını oku: Tecsound® Bariyer Membran

Tecsound / Tecsound Bariyer / Tecsound Ses Yalıtım Bariyeri
Tecsound®, çatılar için sentetik bir ses yalıtım membranıdır. 
Çok yüksek bir yoğunluğa (2000 kg / m³) ve viskoelastisiteye ve iyi yangın direncine (euro sınıf B) sahiptir. Üç farklı ağırlıkta mevcuttur. 

Metal çatılar için CM-1 akustik yalıtım sisteminin bir bölümünü oluşturur, geniş alanlar için uygundur (alışveriş merkezleri); R A = 38 dBA; Tecsound® 100 büyük bir eleman görevi görür ve aynı zamanda titreşimleri emer, havadaki gürültü, yağmur, rüzgar veya makine titreşimlerinden yalıtım sağlar. Derzlerden 5 cm üst üste binen oluklu zemin üzerine monte edilmiştir. Ayrıca bir buhar bariyeri görevi görür. Bu Aisladeck BV'nin üstünde metal çatılar için uygun bir ısı yalıtımı kurulur ve bitümlü kaplaması nedeniyle Morterplas su geçirmez membranın kendisine ısı ile kaynaşmasını sağlar. CM-4, uyarlanabilirliği nedeniyle karmaşık geometrilere (havaalanları) yönelik olarak önerilen başka bir sistemdir. R A = 53 dBA. 
CI-1 havalı ve darbe sesi (yağmur) izolasyonu için Tecsound® FT 75 ile eğik ahşap çatılar için bir sistemdir. Su akışı yönünde üst üste binen çatının altına monte edilir. R A = 48 dBA.

Metal Güverte Çatı Konstrüksiyonu PIR 
w = 38dB L n, w = 68dB 
(Tecsound Akustik Membran R w 32dB ve L n, w 73dB olmadan )


tecsound bariyer mebran catilarda kullanim5kg FPV çatı membranı 
3kg FV3 çatı membranı 
80mm PIR panosu 
2 no. Tecsound 50 
0.7 mm Profil döşeli
Test Raporu: SRL C / 00 / 5L / 7950 / 2-38 
Test Raporu: SRL C / 00 / 5L / 7950 / 2-5 
Test Raporu: SRL C / 00 / 5L / 7950 / 2-12 
Deney Raporu: SRL C / 00/5 L / 7950 / 2-14

Devamını oku: Tecsound® Bariyer Akustik Ses Yalıtımlı Çatı Sistemleri

Tecsound Pis su borusu ses yalıtımı - Pis su borusu ses izolasyonu - Üst kattan gelen atık su borusunun ses yalıtımı -
techsound bariyer mebran02
ft-55 avrupadan ithal ettiğimiz FT-55 AL ile Pis su boruları kanallar şaftlar gibi borularda oluşan su seslerini %95 oranında kesmektedir.
Ses yalıtımlı boru kanal izolasyon malzemesi FT-55 AL Boru kanal ses izolasyon malzemesi - Pis su boruları gürültü ve ses yalıtımı izolasyonu yapmaktadır.

TECSOUND FT 55 AL Boru Kanal pis su borusu ses izolasyonu ses yalitimi

Stüdyo Ses Yalıtımı ; Akustik oda - Sessiz oda - Sağır oda - Off tube odası - Prova kayıt odaları - Vokal kabinleri ,  Başarılı ve kaliteli çalışmaların oluşturulabilmesi için mekanda mutlaka ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Ayrıca ortam akustiği de önemli bir konudur. Dış ortam sesleri çalışma esnasında hatalara sebep olur ve çalışmalara baştan başlamak gerekebilir. Mekandaki yankılanma gibi ses sorunlarıda çalışmaların tekrarlanmasını gerektirebilir. Hatasız ve kaliteli çalışmalar oluşturmak ve profesyonellik gereği stüdyolarda ses yalıtımı ve akustik izolasyon büyük önem taşımaktadır.

Devamını oku: Stüdyo Ses Yalıtımı

Labirent Sünger

Labirent Sünger

Kare Sünger

Vicoustic Kare Sünger

Bondex Sünger

Bondex Sünger

Yanmaz Sünger

yanmaz sünger

Bariyerli Sünger

Bariyerli Sünger

Yumurta Sünger

Yanmaz Yumurta Sünger

Bariyerli Bondex

Bariyerli bondex sünger

Basotect Sünger

Basotect Sünger